یکی از ابزارهای اساسی در تبلیغات شهری و برون شهری بیلبوردها می باشند . بسیاری از ارگانها و شرکت ها برای معرفی محصولات و خدمات خود در شهر ها و جاده ها در سراسر دنیا از بیلبورد ها استفاده می کنند.

در طراحی بیلبوردها توجه به مکان نصب دارای اهمیت بسیاری می باشد کارشناسان با مطالعه و بررسی محل نصب حداقل ارتفاع بیلبورد ˛ حداقل ابعاد صفحه ها و نوع بیلبورد ( بیلبورد تک وجهی – بیلبورد دو وجهی – بیلبورد سه وجهی – بیلبورد گردان ) را تعیین می کنند.

بیلبوردها امروزه نه تنها بعنوان یک رسانه، نقش اساسی در اطلاع رسانی و تبلیغات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی دارند، بلکه بر زیباسازی شهری و فضاسازی میادین، خیابان ها و اتوبان های شهری کمک می کنند، تابلو ها در جوامعی که اطلاعات خود را از طریق بصری دریافت می کند حجم وسیعی از تبلیغات را به خود اختصاص می دهند و از اثر بخشی مطلوبی برخوردارند، به ویژه اگر مخاطبان و یا مشتریان محصول، در یک منطقه جغرافیایی متمرکز باشند، تبلیغات در این نوع رسانه اقتصادی تر و اثر بخش تر است.بیلبوردها نیز در میادین، خیابانها و اتوبان های شلوغ و پرتردد و یا با ترافیک سنگین، روزانه نظر میلیونها بیننده و شهروند را به خود جلب می کنند.آگهی ها در این رسانه برحسب سرعت حرکت، فضای پیرامون، وضعیت اقتصادی و فرهنگی مخاطبان طراحی و اجرا می گردد. مزیت دیگر تبلیغ در بیلبوردها آن است که طراحی هر تابلو می تواند جدای از بیلبوردها ی دیگر و به اقتضای محیط صورت پذیرد.

گروه رویسابا توجه به داشتن تجربه ی فراوان در زمینه ی طراحی بیلبورد توانسته گام موثری در زمینه ی رسیدن اهداف مشتریان خود در بازار بردارد.

 

ارتباط آنلاین

شما می توانید سوالات و نظرات خود را در قالب یک پیام بصورت آنلاین برای ما ارسال نمایید ...

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید