طراحی وب سایت در دو روش استاتیک و داینامیک انجام می شود که روش اول تقریبا از رده خارج شده، زیرا در این روش مدیر وب سایت هیچگونه دسترسی به مطالب و تغییرات سایت ندارد و برای هر تغییر باید به طراح وب سایت مراجعه کند. در این روش طراحی وب سایت ارزان تمام می شود ولی هزینه های به روز رسانی آن بالا می باشد.

در روش داینامیک یا پویا طراح سایت به شما یک پنل مدیریت می دهد که بتوانید از آنجا مطالب و تصاویر خود را مدیریت کنید این روش بیشتر می باشد ولی هزینه های بعدی شامل به روز رسانی ندارد.

مراحل طراحی وب سایت و یا درخواست طراحی وب سایت زیاد پیچیده نیست. به این صورت که شما ابتدا یک نام دامنه (Domain) برای سایتتان انتخابمی کنید مثلا roysaweb.com سپس یک هاست (میزبان وب سایت شما) که این مورد را حتما با مشورت طراح سایتتان انجام دهید. البته ما هاست و دامنه هم ارائه می دهیم و کار شما را برای سفارش طراحی وب سایت آسان کرده ایم.

گروه رویسا وب در سراسر ایران مانند (تهران، مشهد، اصفهان، شیراز)و حتی در کشور های دیگر گسترش دارد، همانطور است که شما در نمونه طراحی سایت های ما سایت های با زبان های انگلیسی، ایتالیایی، عربی و … را می بینید.

وب سایت شما هرقدر هم که گسترده باشد، یک اپراتور ساده می تواند آنرا با سهولت نگهداری و به روزرسانی کند. نیازی به پرداخت هزینه زیاد برای به روز رسانی توسط یک طراح وب حرفه ای نخواهد بود. به‌علاوه به سادگی قادر خواهید بود هر سرویسی را که بخواهید به سایت اضافه کنید. حتماً شما برای پیدا کردن خواسته هایتان در وهله ی اول به اینترنت مراجعه می کنید و سایت هایی که از جذابیت بیشتری برخوردارند و از نظر محتوایی نیز کامل تر باشند، محصول و یا نیاز خود را از آنجا تامین می کنید. حال فرض کنید شما نیز محصولات و خدماتی برای ارائه دارید و برای معرفی خود یک بروشور تهیه می کنید و برای عده ای میفرستید، هزار بروشرو؟ دو هزار بروشور؟ ده هزار بروشور؟ حتی اگر هزینه ی گزافی که بابت چاپ و یا پخش این بروشور ها در نظر نگیریم باز هم شما ضرر می کنید. میدانید چرا؟! چون شما فقط در خوش بینانه ترین حالت با پخش بروشوری بسیار جذاب (به صورتیکه شخصی نادیده نگیرد) ، بر اساس اصول بازاریابی ،در تیراژ 10 هزار عدد تنها 40 هزار نفر را در یک مدت محدود هدف قرار داده اید. شاید با خود بگویید 40 هزار نفر کافیست، ما به شما میگوییم بسیار در اشتباه هستید. زیرا آن 40 هزار نفر تنها در مدت پخش تراکت هدف شما هستند و پس از گذشت مدتی  کوتاه مجبورید دوباره به دنبال این تعداد بگردید و دوباره چاپ بروشور و دوباره های دیگر. اما فرض کنید یک سایت با تعدادی صفحه ی بسیار تمیز و کاربر پسند به همراه مطالبی بسیار سودمند و بدون محدودیت در اختیار دارید که شاید هزینه ای برابر فقط 1000 عدد بروشور اولیه تان برایتان هزینه در بر داشته است، و بازار هدفی به تعداد تک تک کاربران اینترنت خواهید داشت که خودتان نیز یکی از آن کاربران هستید. به همین علت است که شرکتهای بزرگ دائماً در حال تغییر در ساختار سایتشان هستن و برایشان بسیار مهم است که سایتی زنده داشته باشند تا وب سایت شرکتی-شان در کنار جذب بازدید کننده، خریدار محصولات و خدمات نیز داشته باشد. کمی با خود فکر کنید، در این 4- 5 سال اخیر سایت هایی مثل سامسونگ و نوکیا که قاعدتاً نیازی به تبلیغات و تغییر سایت ندارند، چندین بار دست به تغییرات بزرگ و کوچک در ظاهر و محتوای سایتشان زده اند؟ آیا آنها نمی توانستند بی نهایت بروشور چاپ کنند و به درب منزل تمامی انسان ها بفرستند؟! پس چرا اینگونه شرکت ها در بستر اینترنت سرمایه گذاری می کنند؟ به این علت که شما نیز برای پیدا کردن خواسته های خود به اینترنت و سایت شرکت های مختلف رجوع می کنید. چرا برای شرکت خود به جای هزینه های مختلف یک وب سایت بسیار شیک و کاربر پسند راه اندازی نمی کنید؟! وب سایتی که علاوه بر معرفی محصولات شما قابلیت هایی مانند نظرسنجی، گالری تصاویر، گالری ویدئو، عضویت کاربران، ارسال خبرنامه و … دارد.

فروشگاه اینترنتی یا فروشگاه آنلاین یکی از راهکارهای کسب درآمد و توسعه تجارت امروز جهان می باشد. وب سایت فروشگاهی، قدرت استفاده از خدمات آنلاین در جهت ارائه محصولات به مشتریان در سراسر کشور و جهان را به صاحبان خود میدهد . اگر امروز به دنبالطراحی سایت فروشگاهی هستید باید بدانید که هم اکنون بیش از هزار نفر دیگر در حال مطالعه و بررسی این مطلب می باشند. گروه رویسا وب پس از گذشت بیش از یک دهه فعالیت در ارائه خدمات مبتنی بر وب، محصولات مختلفی را جهت پیاده سازی انواع سایت فروشگاهی با نیازهای مختلف تولید نموده است. در کنار تولید نرم افزارهای فروشگاهی ارائه خدمات گرافیکی جزء مهمترین ارکان طراحی سایت فروشگاهی می باشد. استفاده از بالاترین تکنولوژی های طراحی سایت بر روی انواع رسانه های دیجیتال مانند موبایل و تبلت از جمله خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی می باشد.

ویژگی های کلی فروشگاه اینترنتی به شرح ذیل می باشد:

  • معرفی محصولات و خدمات در سطوح نامحدود (شامل عنوان محصول، تصویر محصول، توضیحات و …)
  • ثبت سفارش و سیستم رهگیری خرید توسط خریدار
  • امکان صدور فاکتور الکترونیکی
  • پرداخت اینترنتی (پرداخت آنلاین) توسط هر یک از کارت های عضو شتاب و همچنین پرداخت های غیر اینترنتی
  • جستجوی دقیق و چند سطحی میان محصولات
  • امکان ثبت نام اعضاء و خرید توسط عضوها و غیر عضوها
  • سیستم گزارش گیری انعطاف پذیر (لیست خرید های یک عضو، لیست فروش یک محصول خاص در بازه زمانی مشخص و بسایری از گزارش های کارآمد دیگر)

مزایای فروشگاه اینترنتی: بستری مناسب با سرعت و دقت بالا در تبادل اطلاعات حذف واسطه ها در بازار کاهش هزینه ها و در نتیجه ورود شرکت جدید و نوپا در عرصه رقابت خدمات پشتیبانی بهتر و کارآمدتر و بسیاری مزایای دیگر

 

ارتباط آنلاین

شما می توانید سوالات و نظرات خود را در قالب یک پیام بصورت آنلاین برای ما ارسال نمایید ...

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید